مزایای آیفون تصویری تکنما

۱. کاربرد ویژه برای ساختمانهای پر واحد

شاید باورش سخت باشد که یک برند بخواهد از همان ابتدا روی ساختمان‌های بلندمرتبه و برج‌ها فکر کند. اما بلندپروازی تکنما خیلی زود با استقبال بلندمرتبه سازان روبرو شد و این قسمت بازار نصیب تکنما شد.

علت اصلی این موضوع سیستم نیمه دیجیتال آیفون تصویری تکنما در محصولاتش بود به گونه‌ای که این شرکت ادعا می‌کند برای هر تعداد واحد تنها به ۷ رشته سیم نیاز است و به مانند دیگر برندها نیاز به سیم مجزا برای هر واحد نیست.

۲-کاهش شدید هزینه کابل کشی

این هم می بایست مدیون سیستم نیمه دیجیتال تکنما دانست. چرا که با عدم نیاز به کابل کشی مجزا برای هر واحد، مقدار کلی استفاده از کابل تا ۷۰ درصد کاهش میابد. نهایت به هزینه کابل و کابل کشی به شدت کاهش میابد. البته این هنگام کابل کشی حتما باید با متخصصان تکنما در ارتباط بود تا بهترین راهکار را جهت نوع کابل ارائه کنند.

۳-ارتباط داخلی بدون نقص

دومین چیزی که تکنما را به نسبت بقیه برندها متمایز می‌کند، قابلیت ارتباط داخلی مانتیورهای این شرکت است. این قابلیت را تکنما زمانی در محصولاتش گنجاند که تعدادی انگشت شماری از محصولات از این قابلیت بهره می بردند. تکنما قابلیت ارتباط داخلی واحد به واحد را به گونه‌ای در محصولاتش گنجاند که نیاز به سیم اضافه نباشد و از همان هفت رشته سیم کلی استفاده گردد.

۴- ارتباط با نگهبانی در همه مدل ها

تکنما در همه‌ی مدل‌ها حتی در محصولات ارزان قیمتش قابلیت ارتباط با نگهبانی را گنجانده تا مدل‌های اقتصادی این شرکت نیز از ارتباط مرکزی بهره ببرند. این شرکت به دلیل بهره بردن از زمینه دیجیتالی با اندک تغییراتی در محصولاتش می تواند آنها را از قابلیت‌های متعددی بهره‌مند کند. نیاز به تغییرات کلی در ساختصار نصب و سیم کشی وجود ندارد.

سیماپیک

Rate this page