اگر به دنبال خرید جک درب پارکینگ خارجی باکیفیت فوق العاده میگردید. ما به شما جک درب پارکینگ پروتکو رو پیشنهاد میکنیم. جک پارکینگی پروتکو یک محصول از یک کمپانی ایتالیایی است. فروشگاه اینترنتی سیماپیک نمایندگی جک های پروتکو را دارد. که با ضمانت اصالت و وارانتی اصلی شرکت ایتالیای تقدیم شما میکند. برای اطلاع از نحوه ی خرید و یا هرگونه پرسش در مورد جک پارکینگی پروتکو با سیما پیک تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید جک درب پارکینگ پروتکو

کشور ایتالیا بزرگترین تولید کننده جک اتوماتیک پارکینگی در دنیا به حساب می آید. یکی از برند های معروفی که در ایران که الهام بخش شرکت های داخلی بسیاری شده است. شرکت پروتکو ایتالیا می باشد. و تیم تحقیقاتی سیماپیک در این مطلب اطلاعات لازم و راهنمای کامل برای خرید جک درب پارکینگ پروتکو که به آن نیاز دارید را بیان می کنیم.

ابتدا اجازه دهید نگاهی به تاریخچه ی شرکت پروتکو بیاندازیم که با پیشینه ی این شرکت نیز آشنا باشیم.

 

جک درب پارکینگ پروتکو

 

تاریخچه شرکت پروتکو (Proteco ):

کمپانی PROTECO ایتالیا با بیشتر از 40 سال سابقه در زمینه ی ساخت محصولات نظارتی و حفاظتی اماکن در حال فعالیت است.
این شرکت محصولاتی مثل درب ها ، جک درب پارکینگی پروتکو ، کرکره برقی و موانع جاده را در مدل های اتوماتیک تولید و عرضه کرده است.
تولید دستی موتور ها به طور دقیق به انتخاب اول صنعت تبدیل شده است. که همچنان انتخاب  مواد اولیه دقیق ، تجربه طراحی و جستجوی راه حل های ساده و ابتکاری را ادامه می دهد.

 

برند Proteco یک سری اتوماسیون برای استفاده های مسکونی و جمعی را ارائه می دهد. که برای تأمین نیازهای نصاب ها و مشتریان نهایی در 360 درجه ، با طیف گسترده ای از موتورها ، سیستم های کنترل الکترونیکی ، لوازم جانبی مرکز فرمان جک و ایمنی طراحی شده است.

پویایی تجاری و اشتیاق مداوم کمپانی پروتکو به دنبال بهترین راه حل ها برای هر مشتری و بازار. این شرکت ایتالیایی را به سمت گسترش سریع و موفقیت آمیز در بازار های حفاظتی نظارتی اماکن جهانی سوق داده است. امروزه محصولات شرکت ایتالیایی Proteco در بیش از 60 کشور جهان عرضه می شود.
و به قابل اعتماد بودن و ارزش بالا خرید نسبت به قیمت محصولات معروف هستند.

جک درب پارکینگ پروتکو

حال که با تاریخچه ی این شرکت بزرگ و معتبر ایتالیایی آشنا شدیم اجازه دهید. نگاهی به تنوع محصولات برند پروتکو در بخش جک درب پارکینگ شویم.

تنوع محصولات جک درب پارکینگ پروتکو

محصولات شرکت پروتکو ایتالیا الهام بخش شرکت های داخلی مثل برند سیماران و بسیاری دیگر از شرکت های داخلی می باشد.
اگر به دنبال جک درب پارکینگی با کیفیت و بدون خرابی و مناسب برای هر شرایط آب و هوایی هستید. جک درب پارکینگی پروتکو انتخاب شما خواهد بود. هر چه از کیفیت محصولات برند پروتکو بگوییم کم است. اگر شما کیفیت را مهم تر از قیمت محصول می دانید. و به زیبایی و خاص بودن محل کار و محل زندگی خود اهمیت بیشتری می دهید. محصولات ایتالیایی برند پروتکو را به شما پیشنهاد می کنیم.

در واقع شروع صنعت تولید جک های درب اتوماتیک پارکینگی در ایران با همکاری شرکت داخلی سیماران و برند پروتکو ایتالیا آغاز شد.
بعد از این اتفاق تاریخی و مشارکت با این شرکت با تجربه و خاص، کم کم زمینه ی ورود شرکت های داخلی دیگر هم به بازار تولید جک پارکینگ فراهم شد.

حال اجازه دهید 5 مورد از ویژگی های استفاده از جک درب پارکینگی پروتکو، را باهم ببینیم:

مزایا ی خرید جک درب پارکینگ پروتکو

 • طراحی خلاقانه و متناسب با به روز ترین تکنولوژی ساخت جک درب اتوماتیک.
 • کاربری آسان و مناسب برای هر شرایط آب و هوایی سرد گرم شرجی.
 • این جک ها دارای باطری اضطراری هستند که در زمان قطع برق نیز هنوز کار میکنند.
 • قدرت زیاد در کنار تولید صدای بسیار کم.
 • طول عمر بالا و کیفیتی مثال زدنی در مقایسه با دیگر برند ها.

حالا میخواهیم در مورد هر کدام از مدل های مختلف توضیحاتی ارائه کنیم که مطمئن هستم بسیار برای شما جالب خواهد بود.

جک درب پارکینگی پروتکو سری TA LEADER

جک درب پارکینگی الکترومکانیکی برگشت ناپذیر با لوله محافظت شده برای در هایی با عرض هر لنگه در تا 2.8 متر برای مصارف مسکونی و جمعی. این سری برای مجتمع های مسکونی بالای 10 تا 30 واحد مناسب است. سری لیدر جک پارکینگی پروتکو مناسب قیمت ترین و پر فروش ترین سری شرکت پروتکو محسوب می شود. به دلیل کیفیت بالای این سری در ایران به نسبت قیمت خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی ها ی سری TA LEADER

 • مقاومت بالا ، جمع و جور و بی صدا است.
 • ساختار کاملاً آلومینیومی با دنده انتقال از جنس برنز.
 • سیستم رها سازی عملی با قفل کلید ها.
 • مدل FM این سری قابلیت بسته شدن درب بعد از عبور را طبق زمان دلخواه فراهم می کند(سیستم زمان بندی).
 • در نسخه های 230 ولتی و 24 ولتی سری TA LEADER برای استفاده مداوم و کارکرد در صورت خاموشی از باتری های اضطراری استفاده می شود.

از این سری 3 مدل در بازار موجود است که اطلاعات کلی آن ها در جدول زیر آمده است.

مدل

نسخه

توضیحات سایز درب

وزن قابل تحمل هر لنگه درب

جک درب Leader 4 TA

230V-115V

مناسب برای عرض هر درب تا 2.8 متر

تحمل 300 کیلوگرم

جک درب Leader 4 TA FM

230V-115V

مناسب برای عرض هر درب تا 2.8 متر

تحمل 300 کیلوگرم

جک درب Leader 4 TA 24 24V مناسب برای عرض هر درب تا 2.5 متر

تحمل 200 کیلوگرم

 

بریم سراغ مدل های سری آیس تی آی

جک درب پارکینگی پروتکو سری ACE TI

جک اتوماتیک پارکینگی الکترومکانیکی خطی تلسکوپی ، ایده آل برای درب های دو لنگه با عرض هر لنگه تا 3.0 متر برای استفاده های مسکونی و جمعی.

ویژگی ها ی سری ACE TI:

 • بسیار قدرتمند اما در عین حال ساکت.
 • کاملا آلومینیومی است و جنس دنده انتقال برنزی.
 • مونتاژ سریع و آسان ، مناسب برای هر زمینه نصب.
 • در نسخه های 230 ولت و 24 ولت برای استفاده مداوم و کارکرد در صورت خاموشی از باتری های اضطراری با کیفیتی استفاده شده است.

از این سری 5 مدل در بازار موجود است که اطلاعات کلی آن ها در جدول زیر آمده است.

مدل

نسخه توضیحات وزن قابل تحمل هر لنگه درب

Ace 3 TI

230V-115V مناسب برای عرض هر درب تا 2متر

350 کیلوگرم

Ace 4 TI

230V-115V

مناسب برای عرض هر درب تا 3 متر

400 کیلوگرم

Ace 4 TI REV

230V-115V مناسب برای عرض هر درب تا 3 متر

350 کیلوگرم

Ace 3 TI 24

24V مناسب برای عرض هر درب تا  2متر

250 کیلوگرم

Ace 4 TI 24 24V مناسب برای عرض هر درب تا  3متر

300 کیلوگرم

 

جک درب پارکینگی پروتکو سری ACE TA

جک درب پارکینگی خطی الکترومکانیکی برگشت ناپذیر با لوله محافظت شده برای درب های دو لنگه و با عرض هر لنگه درب تا 2.5 متر برای استفاده در اماکن مسکونی و جمعی. مثل پاساژ ها.

ویژگی های این سری از جک ها:

 • بسیار قدرتمند و ساکت.
 • ساختار آلومینیومی کامل و سیستم انتقال دنده مورب با دنده برنزی.
 • نسخه FM با توقف مکانیکی قابل تنظیم در بسته شدن.
 • در نسخه های 230 ولت و 24 ولت برای استفاده مداوم و کارکرد در صورت خاموشی از باتری های اضطراری استفاده می کند.

از این سری 3 مدل در بازار موجود است که اطلاعات کلی آن ها در جدول زیر آمده است.

مدل نسخه توضیحات وزن قابل تحمل هر لنگه درب
Ace 4 TA 230V-115V مناسب برای عرض هر درب تا 2.5 متر 350 کیلوگرم
Ace 4 TA FM 230V-115V مناسب برای عرض هر درب تا 2.5 متر 350 کیلوگرم
Ace 4 TA 24 24V مناسب برای عرض هر درب تا 2.5 متر 200 کیلوگرم

یک مشکل متداول در جک درب پارکینگ سایر برند ها!!!!

حل مشکل باز و بسته شدن درب به صورت کامل

کمپانی پروتکو برای مکان هایی که درب ها برای باز و بسته شدن جایی برای مانور و حرکت ندارند. نیز فکری کرده است. جک های پارکینگی کشویی و ریلی با توجه به اینکه درون خود درب جا به جا می شوند در مصارف صنعتی بسیار مورد توجه است. چرا که تردد در طول روز و هر ساعت بسیار بالاست پس نیاز به سرعت باز و بسته شدن بسیار کم و روانی حرکت جک داریم. هر دوی این ویژگی های مهم و قابل توجه را شرکت پروتکو فراهم کرده است.

امنیت و کنترل عبور و مرور

همانطور که پیش تر گفتیم پروتکو با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مثال زدنی حرف اول را درمیان برند های خارجی جک های پارکینگی می زند. یکی از نوآوری های این شرکت که بعد ها در مدل UHF-101 سیماران هم دیده شد. قابلیت تگ خوانی و پلاک خوانی خط فرمان جک درب پارکینگ پروتکو می باشد.

تگ برچسپی است که روی شیشه ی جلوی خودرو ها نصب می شود. تگ خوان با استفاده از چشمی ها تگ روی خودرو خوانده و اجازه عبور از درب را صادر میکند. و درب را برای خودرو ی مورد نظر باز می کند. اما جک برای خواندن پلاک نیاز به تعریف در سیستم دارد.

که بایستی با استفاده از کامپیوتر پلاک مجاز برای عبور و مرور تعریف شود. پس از آن در صورت نبود تگ روی شیشه پلاک ها خوانده شده و اگر درسیستم پلاک مورد نظر تعریف شده باشد به راحتی درب به صورت خودکار باز می شود.

نحوه ی نصب جک پارکینگی پروتکو

با توجه به اینکه مدل فراز سیماران بسیار شبیه به جک پارکینگی پروتکو ساخته شده است. نحوه ی نصب آن ها بسیار ساده و شبیه به هم است. برای نصب جک پارکینگی پروتکو بایستی 4 نقطه در دیوار و کنار ستون ها در نظر بگیرید. و جک را تا انتها باز کرده و سپس درب را کاملا ببندید. و محل را به صورت تراز شده در نظر گرفته و نصب کنید. همین به راحتی آب خوردن!

گارانتی و خدمات پس از فروش جک درب اتوماتیک PROTECO

با توجه به مشارکت شرکت سیماران با پروتکو ایتالیا تمامی محصولات این شرکت در بازار ایران توسط شرکت سیماران گارانتی می شود.
با توجه به اینکه گارانتی بدون سوال و شرط بسیار برای خریدار مهم است. پس سیماران برای جک های اتوماتیک پروتکو گارانتی 24 ماهه در نظر گرفته است.
پس نگران هیچ چیزی نباشید تیم سیما پیک محصولات شرکت پروتکو ایتالیا را به دلیل کیفیت بی نظیر و طول عمر بسیار بالا به شما عزیزان به شدت پیشنهاد می کند.

جک درب پارکینگ پروتکو

در سال های اخیر برعکس سایر در بازکن های پارکینگ، محصولات برند پروتکو در بازار ایران حضوری فعال داشته و چه در زمان تحریم و غیر تحریم به وسیله شرکت سیماران خدمات و فروش آن به بهترین شکل ارائه شده است.

امروزه یکی از بهترین و پر کاربرد ترین جک های درب پارکینگ، متعلق به برند پروتکو است که در اندازه و قدرت های مختلف و به صورت های کشویی و بازویی موجود می باشد. در مقاله پیش رو قصد داریم به جک درب پارکینگ پروتکو پرداخته و آن را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیش تر با آن آشنا شوید.

آشنایی با جک درب پارکینگ پروتکو

جک درب پارکینگ پروتکو، ساخت کشور ایتالیا بوده که قابلیت ها و امکانات مختلفی دارد. این جک برای درب های چهار متری با وزن ۱۵۰ کیلو گرم بسیار مناسب بوده و دارای گارانتی ۳ ساله است.

همچنین می توان گفت که جک درب پارکینگ پروتکو در مقابل نفوذ آب و غبار بسیار مقاوم می باشد. در برخی از مدل های درب ها به علت شرایط خاص آن ها باید درب تا ۱۸۰ درجه یا بین ۱۴۰ تا ۱۸۰ درجه باز شو وجود داشته باشد که با نصب جک الکترو مکانیک هر برندی قابل اجرا نیست.

حتماً باید از این مدل خاصی که روی هر درب جداگانه ای نصب می شود و به وسیله چرخ در زیر آن قرار دارد قابل تنظیم باشد. جالب است بدانید که به علت حرکت چرخ و تنظیم زمان کار کرد چرخ ها این قابلیت وجود دارد که به صورت دقیق برنامه ریزی دو سرعته به درب ها اعمال شود. این مدل از جک ها به قسمت جلویی و زیرین هر لنگه درب وصل می شود.

تنظیم جک درب پارکینگ پروتکو

تنظیم جک درب پارکینگ پروتکو بسیار حائز اهمیت است. توجه داشته باشید که نصب یا تنظیم نادرست و نا مناسب جک باعث لطمه های شدیدی می شود. پس باید حتماً از افراد متخصص در این کار کمک گرفت.

همه سیم کشی و عملکرد ها روی مرکز کنترل باید در هنگام قطع تغذیه اصلی صورت گیرد. مرکز کنترل را باید به تغذیه ای که به سیستم زمین امن مجهز شده وصل کنید. توجه داشته باشید که سیم کشی، تنظیمات و راه اندازی مرکز کنترل باید تنها به وسیله افراد با تجربه و به صورت اصولی صورت گیرد. همچنین برای قطع برق مرکز کنترل طبق قانون و نقشه سیم کشی باید یک کلید قطع و وصل در مسیر سیم کشی قرار بگیرد.

توجه داشته باشید که زمانی که از سوئیچ دستی جهت راه ‌اندازی استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید که دیگران در اطراف شما نباشند. همچنین به صورت دائم پوشش کابل‌ها و سیم‌ ها را بررسی کنید و اگر نیازی به تعمیر آن ها بود از دستگاه استفاده نکنید.

جک درب پارکینگ پروتکو

جک برقی درب پارکینگ پروتکو

بسیاری از مکان ها یا منازل ویلایی که کم تردد هستند به سیستم جک درب پارکینگ احتیاج دارند که بهترین برند آن همان طور که در قسمت های قبل گفتیم پروتکو است. نصب جک درب حیاط و پارکینگ بهترین وسیله جهت اتوماتیک کردن درب ورودی است که این کار با ریموت انجام می شود.

گ از نوع برقی، دو ریموت در بسته خود دارد که با مدار فرمان آن جک ست شده و برای خانواده که در خانه دو اتومبیل دارند بسیار مناسب است. البته توجه داشته باشید که اگر اتومبیل شما در منزل بیشتر از دو عدد است باید تعداد ریموت کنترل های درب پارکینگ افزایش پیدا کند.

خرید جک درب پارکینگ پروتکو

تا این قسمت از مقاله با جک درب پارکینگ پروتکو آشنا شدیم. حال در این قسمت قصد داریم تا به خرید این جک بپردازیم. جک درب پارکینگ پروتکو از جمله جک های قدرت مند ایتالیایی است که سابقه ای ۴۰ ساله دارد.

از ویژگی های عمده این جک، اتصال آن به انواع راهبند جک برقی است. همچنین استفاده از این جک بسیار آسان بوده و قطعات آن بسیار با دوام هستند و ۲ سال و ۵ ماه گارانتی دارند.

به علت مزیت‌ های گفته شده است که بسیاری از مشتریان خواهان خرید جک درب پارکینگ پروتکو هستند و آن هایی که این محصول را خریداری کردند بسیار از آن راضی بودند. جهت خرید این جک آن را از هر فروشگاهی خریداری نکنید و تنها از جاهای مطمئن آن را تهیه کنید.

قیمت جک پروتکو لیدر 4

یکی از انواع جک های درب پارکینگ پروتکو، جک پروتکو لیدر 4 می باشد که در این قسمت قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. این مدل محتویاتی مانند دو عدد بازوی درب اتوماتیک، دو عدد چشمی حساس به حرکت، یک عدد فلش برای اعلان هشدار، دو ریموت برای باز و بسته کردن درب پارکینگ، گارانتی و غیره را دارد. این اجزا به گونه ای ساخته شده است که هر کدام از آن ها باید دقیقاً در محل خود در سمت راست و چپ درب نصب شود. به بیان ساده تر نمی توانید جکی که برای سمت راست درب ساخته شده را در سمت چپ درب نصب کنید.

 

قیمت جک اتوماتیک پارکینگی پروتکو

محصولات پروتکو ایتالیا در ایران به دلیل کیفیت مثال زدنی و قیمتی باور نکردنی انتخاب کسانی است که به کیفیت و زیبایی توجه ویژه ای قائل هستند. به گزارش تیم سیما پیک، با توجه به بازخورد های بازار و خریداران، می توانیم ببینیم که رضایت از کیفیت محصولات پروتکو برسر زبان بازاریان و مردم قرار گرفته است.

فاکتور بسیار مهم در هنگام خرید جک پارکینگی پروتکو انتخاب نمایندگی مجاز برای خرید محصول است. سیما پیک به عنوان نمایندگی مجاز و معتبر فروش محصولات حفاظتی و امنیتی اعم از جک پارکینگی می باشد. پس با خیال راحت انتخاب و خرید خود را نهایی کنید و از نتیجه لذت ببرید.

در صورت وجود هر گونه سوال در فرایند خرید با کارشناسان  ما تماس بگیرید. تا از مشاوره رایگان و تجربه خریدی عالی و مطمئن بهره مند شوید. از این که همراهی شما را در کنار خود داریم خوشحالیم.

صحبت پایانی

سیما پیک مرجع رسمی پخش جک پارکینگی است. خدمات پس از فروش خود فروشگاه را از دست ندهید. اگر هنوز هم در مورد خرید جک پارکینگی مناسب تردید دارید همین الان با شماره ی 09123723521 تماس بگیرید.