اگر قصد خرید یک سیستم اعلام حریق برای منزل و یا اماکن خود دارید. یکی از پیشنهاد های سیماپیک خرید سیستم اعلام حریق زتا است. برند زتا یکی از برند های خوشنام خارجی است. که در بازار ایران به فروش میرسد. و سیماپیک عرضه کننده ی این محصول در بازار است. بنابراین این محصول حفاظتی نظارتی را با گارانتی معتبر و  قیمت کف بازار از سیما پیک میتوانید. خرید کنید. سیما پیک فروشگاه تخصصی تجهیزات اماکن است. بنابراین میتوانید هر کدام از مدل های اعلام حریق زتا(zeta) را از لیست محصولات زیر انتخاب کنید. سپس از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی با شرکت سیما پیک خرید خود را ثبت نمایید. اگر هم قصد آشنایی بیشتر با برند زتا و محصولات آن دارید در انتهای این صفحه یک راهنمای جامع خرید اعلام حریق zeta  را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید. در صورت بروز هر گونه ابهام و یا سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

سیستم اعلام حریق زتا بیشتر بدانیم:

آغاز به کار شرکت زتا در سال 1985 صورت گرف این شرکت یک شرکت تولیدی انگلیسی است که در زمینه ی سیستم های هشدار دهنده فعالیت می کند و دارای محصولاتی با کیفیت بالا است و در اروپا-آفریقا-خاورمیانه-آسیای جنوبی و آمریکای جنوبی محصولات خود را عرضه کرده است و به واسطه ی کیفیت بالای محصولاتش روز به روز کشور های بیشتری خواستار این محصولات هستند .

یکی از ویژه ترین محصولات این شرکت سییستم اعلام حریق زتا می باشد.

به واسطه ی نیاز های امروزی بازار که مرتب درحال تغیرات است شرکت زتا خط تولید کاملی را راه اندازی کرده تا بتواند پوشش کاملی به این نیاز ها بدهد و مشتریان می توانند تمامی نیاز های مورد نظر خود به این شرکت اعتماد کنند .

از مزایای دارا بودن خط تولید کامل به جای خط تولید جزئی – این است که در این حالت هماهنگی محصولات با مجموعه به صورت گسترده تر می باشد.

انواع محصولات اعلام حریق زتا

  • سیستم های تشخیص حریق متعارف و آنالوگ آدرس پذیر
  • سیستم تلفن اظطراری اطفای حریق
  • سیستم تخیله صوتی-انواع دکتور های دود
  • دکتور تشخیص کربن مونوکسید و گاز های قابل اشتعال

 

نکاتی درمورد تیم تحقیق کمپانی زتا:

در شرکت زتا تیمی متخصص در رابطه با طراحی سیستم های اعلام حریق و محصولات مربوط به آن دائما در حال تلاش است و همیشه درحال پیگیری و جست وجوی نیاز های مربوط به بازار است و تولیدات خود را متناسب با شرایط تولید یا تغییر می دهد و از نظریات و پیشنهادات مشتریاند خود همواره بهره میبرد .

مانند کلیه یتجهیزات الکترونیکی ,یک سیستم مرتبا بروز برای تولید محصولات وجود دارد که به صورتی موئثر روی اعلام قیمت ها نیز نظارت دارد و قیمت ها را متعادل نگه میدارد.

 

محصولات تولید شده در شرکت زتا عبارت اند از :

1.دتکتور دود زتا

2.دتکتور حرارت زتا

3.دتکتور گاز زتا (جهت گاز CO-LPG-CH4) کاربرد دارد.

4.دتکتور ترکیبی دود و حرارت زتا.

5.آژیر اعلام خطر داخلی زتا

6.آژیر اعلام خطر خارجی زتا

7.شاسی قابل ریست برگشت پذیر زتا (طلقی)

8.آژِیر فلاشر زتا

9.چراغ ریموت سردر زتا (جهت نشان دادن حادثه)

10.کنترل پنل اعلام حریق زتا (که کامل کننده اعضای سیستم در هنگام حادثه است و مجهز به چراغ های ال ای دی و چشمک زن بر روی صفحه ی پنل سیستم است )

 

خدمات و گارانتی سیستم اعلام حریق زتا :

شرکت زتا همواره از مشتریان خود حمایت می کند و برای اینکه مشتریان خود را حفظ کند احترام زیادی قاِئل است و برای این منظور تیم پشتیبانی اختصاصی تشکیل داده است که توانایی تحقیقات فنی را دارد.

شرکت زتا نمایندگی های مجاز بسیاری را ایجاد کرده است تا بتواند خدمات مناسبی را زمینه های سیستم های اعلام حریق به مشتریان خود ارائه دهد.

گارانتی کامل 24 ماهه از تاریخ خرید برای محصولات پیش بینی شده است.

 

هدف شرکت زتا چیست:

تلاش دائمی و سرمایه گذاری داخلی برای این شرکت در نظر گرفته شده و مشخص شده است تا بتواند بهترین تولیدات خود را به مشتریان ارائه دهد. و بهترین کیفیت را به مصرف کننده و مشتریان خود عرضه کند. و تلاشش بر این است که محصولاتی با رقابتی ترین قیمت داشته باشد.

سخن پایانی سیماپیک

حال شما عزیزان میتوانید برای خرید و اطلاع از قیمت سیستم اعلام حریق زتا با فروشگاه تخصصی سیستم های اعلام حریق تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ی دریافت هر گونه سوال و انتقاد و پیشنهاد شما هستند.

اگر هم مایل هستید میتوانید از سیستم اعلام حریق آریاک که توسط یک برند ایرانی تولید میشود دیدن نمایید.